komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

Destratifikační ventilátory Airius

Cílem společnosti Bezpečný vzduch je poskytovat efektivní řešení pro čistý vzduch a úspory energií. Disponujeme rozsáhlou nabídkou produktů, které využívají ty nejmodernější technologie, a díky nimž dokážeme reagovat i na ty nejnáročnější požadavky - vykouzlit bezpečný vzduch v každém typu prostoru a především zredukovat náklady na vytápění či chlazení prostorů v průmyslových budovách, halách nebo skladech o desítky procent!

picture

Destratifikační ventilátory Airius dokážou díky funkci patentovaného statoru a tvaru výstupu, distribuovat velký objem vzduchu i přes malou rychlost, a to při minimálním příkonu. Výstup vzduchu je laminární bez turbulencí, a proto nevytváří žádný průvan. Široká řada pro různé aplikace a výšky zavěšení se tak dokáže přizpůsobit všem prostorům.

Jak systém Airius funguje nejlépe uvidíte na tomto videu. Na rozdíl od konkurenčních destratifikačních ventilátorů, se vzduch při kontaktu se zemí neodrazí zpět, ale pomalu se „plazí“ po zemi. Stoupat vzhůru začne až ve chvíli, kdy narazí na překážku. Dostane se proto i pod regály nebo palety.

Úspory na vytápění se podle instalace a typu budovy pohybují mezi 30 – 70 %. V létě navíc ventilátory dokážou pocitově ochladit prostor až o 7°C. Protože spolupracují se stávajícími chladícími, topnými a vzduchotechnickými systémy, je návratnost investice velice rychlá.

Podívejte se na některé případové studie. Pro více informací, návrh řešení zdarma nebo nezávaznou konzultaci, se na nás můžete obrátit ZDE

picture

DVOUSTUPŇOVÉ ADIABATICKÉ CHLAZENÍ

Dvoustupňové adiabatické chlazení OXYCOM je revolucí v chlazení průmyslových a komerčních objektech. Kombinuje už tak velké výhody přímého adiabatického chlazení s tím nepřímým. Díky přídavným modulům dokáže systém OXYCOM navíc objekty ventilovat i vytápět. Provozní úspory se tak pohybují až k neuvěřitelným 90 %.

Více

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175