komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

Cílem společnosti Bezpečný vzduch je poskytovat efektivní řešení pro úspory energií a čištění vzduchu. Produkty z našeho portfolia využívají nejnovější technologie, díky kterým dokážou uspořit zákazníkům nemalé provozní náklady. Pomohou snížit výdaje na vytápění, chlazení nebo ventilaci v řádu desítek procent, ale také ušetří servisní náklady, sníží podstatně produkci CO2 a prodlouží životnost jednotlivých zařízení. Dokážeme reagovat i na ty nejnáročnější požadavky – vykouzlit bezpečný vzduch v každém typu prostoru a především zredukovat náklady na vytápění či chlazení prostorů v průmyslových budovách, ordinacích, obchodních nebo skladovacích areálech nebo skladech o desítky procent! Snižte s námi svou uhlíkovou stopu a ušetřete energii.

SLUNEČNÍ CLONY PRO STŘEŠNÍ SVĚTLÍKY A OKNA

Dodáváme sluneční clona do střešních oken a světlíků SunCooler. Pro typizované i individuální světlíky. Tyto clony brání slunečnímu svitu, které jinak nefiltrovaně prosvítá střešními okny a způsobuje v létě enormní nárůst teploty v interiérech budov.

picture

Instalací sluneční clony SunCooler budete moci snížit výkon klimatizace, ventilátory nemusí běžet na maximální výkon. Odolná sluneční ochrana pro střešní okna sniží teplotu až o 10stupňů. Lze je nainstalovat na vodorovná, šiklmá a svislá okna.A to šetří tolik energie a peněz

Zajímá vás více informací? Pokračujte na stránky zaměřené na sluneční clony ZDE.
Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175