komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

REME ION

Čištění vzduchu a povrchů

picture

Neutralizuje až 99 % bakterií, virů, redukuje zápach, plísně, těkavé organické látky a zajišťuje svěží, čistý a zdravý vzduch. Čistička vzduchu a povrchů REME ION™ (RGF) zlepšuje kvalitu vzduchu tím, že účinně neutralizuje choroboplodné zárodky, alergeny, pachy, plísně, bakterie a VOC (chemické látky ve vzduchu).

Díky technologii REME-LED PHI™, pokročilé oxidaci a bipolární ionizaci čistí REME ION™ tiše vzduch, který dýcháte, a zároveň sterilizuje všechny povrchy.

Podívejte se, jak účinný je REME ION TM při čištění vzduchu plného kouře, který představuje nečistoty ve vzduchu.

picture

Co je REME ION?

Inovativní a přenosná čistička vzduchu REME ION od společnosti Airius (RGF Environmental) tiše čistí vzduch, který dýcháte, a povrchy, kterých se dotýkáte, a výrazně snižuje přítomnost virů, bakterií, pylů, zápachu, plísní a chemických látek v ovzduší ve vaší domácnosti, kanceláři, hotelu, kuchyni, koupelně nebo v jakémkoli prostoru kde je k dispozici zásuvka.

Pomocí bipolární ionizace a pokročilé oxidační technologie čistička vzduchu REME ION (RGF) aktivně zaplavuje prostory přátelskými ionty a hydroperoxidy, známými jako čisticí prostředky matky přírody.

Tyto přátelské ionty a hydroperoxidy významně snižují přítomnost virů a dalších škodlivých patogenů, bakterií, znečišťujících látek, částic a zápachu v prostorách a poskytují vám, vaší rodině a vašim zákazníkům čerstvý, čistý vzduch bez virů.

picture

REME ION je AKTIVNÍ čištění

Při "aktivním" čištění se používají systémy, které cirkulují čisticí prostředky v prostředí a kolem něj a čistí celý prostor najednou, zatímco při "pasivním" čištění musí vzduch projít filtrem, aby byl vyčištěn. Vyčistěte celý vzduch a povrchy ve vaší domácnosti nebo firmě najednou, aniž by vzduch musel procházet filtrem. Cirkulací aktivních čisticích látek do prostoru z integrovaných iontových emitorů a PHI článků REME ION, které vyrábí společnost RGF Environmental - jeden z předních světových specialistů na čištění vzduchu, vody a potravin - jsou škodlivé viry, patogeny a kontaminanty zničeny a zneškodněny, čímž je zajištěna nepřetržitá ochrana 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I když se do prostoru dostanou nové kontaminanty, aktivní čisticí látky je okamžitě napadnou a zlikvidují, a to i v případě, že se přenesou na povrchy. Se systémem založeným na filtru může trvat hodiny, než se zpracuje veškerý vzduch v místnosti, zejména pokud se do ní dostanou nové kontaminanty. Neposkytují také žádnou ochranu před kontaminací.

Způsobo pasivního čištěn

Způsob aktivního čištění

REME ION pro čištění vzduchu a povrchů pořídíte za 9 990,- s DPH, prosím objednávejte na e-mailu – obchod@bezpecnyvzduch.cz

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175